Varga Tamás - mb. főigazgató

mb. főigazgató

Pintér Karolina - Igazgató

Igazgató

Kőfalvi Gábor - Gyakorlati oktatásvezető

Gyakorlati oktatásvezető

Fogadóóra: minden hónap első szerda 2. óra

Horváth Győző

Fogadóóra: minden hétfő 4. óra

Ács Antal

Fogadóóra: minden kedd 6. óra

Bakó Klára

Fogadóóra: minden hónap utolsó péntek 8. óra

Cifer Attila

Fogadóóra: minden kedd 3. óra

Csizmadia Zsuzsanna

Fogadóóra: minden hétfő 1-3. óra

Filetóth-Czikó Brigitta - igazgatóhelyettes

matematika, informatika, tagintézmény vezető helyettes

Fogadóóra: minden kedd 6. óra

Font Erika - földmérő, térinformatika, környezetvédő szakmai munkaközösségvezető

földmérő szakmai tantárgyak

Fogadóóra: minden hónap első kedd 2. óra

Földi Béla

műszaki ismeretek

Fogadóóra: minden péntek 4. óra

Futás Katalin

magyar nyelv és irodalom, angol nyelv

Fogadóóra: minden hónap első kedd 5. óra

Fülöpné Zilahi-Kiss Dóra

testnevelés

Fogadóóra: minden csütörtök 2. óra

Gódorné Hasenauer Zita

kertész szakmai tantárgyak

Fogadóóra: minden szerda 7. óra

Hegyi Borbála

német nyelv

Fogadóóra: minden kedd 4. óra

Kaszab László - kertész szakmai munkaközösségvezető

kertész szakmai tantárgyak

Fogadóóra: minden hónap első szerda 3. óra

Pálmai Noémi Rita
Hamza Renáta

kémia, környezettan

Fogadóóra: minden hónap első csütörtök 4. óra

Kocsondi Csaba

testnevelés

Fogadóóra: minden csütörtök 5. óra

Kovács Andrea

kertész szakmai tantárgyak

Köles Gábor

matematika, fizika

Fogadóóra: minden csütörtök 6. óra

Kölesné Ölbei Judit

matematika, fizika

Fogadóóra: minden szerda 5. óra

Majzik Éva

magyar nyelv és irodalom, történelem

Fogadóóra: minden hónap második kedd 4. óra

Némedi Mónika

földrajz, történelem, etika

Fogadóóra: minden szerda 1. és 3. óra

Dr. Orlóci László
Kőszeginé Németh Enikő
Rákosi Viktória

kertész szakmai tantárgyak

Fogadóóra: minden hónap második hétfő 10-11 óráig

Sipos Ágoston

földmérő szakmai tantárgyak

Dr.Sümeghy Zoltán

térképész szakmai tantárgyak, földrajz

Fogadóóra: minden hónap első hétfő 4. óra

Kertész Bertalan

szakmai tantárgyak

Varga Péter

könyvtáros tanár

Fogadóóra: minden kedd 11-12 óráig

Farkas Éva

kertész szakmai tantárgyak

Veres Viktória

matematika, fizika, informatika

Fogadóóra: minden hónap 3. kedd 815-915

Víg Anna

kertész szakmai tantárgyak

Fogadóóra: minden kedd 1. óra

Zatykó Zoltán

kertész szakmai tantárgyak

Fogadóóra: minden kedd 3. óra

Márkus Mónika

magyar nyelv és irodalom, angol nyelv

Fogadóóra: minden csütörtök 3. óra

Kollégium:
Boros Dóra Barbara - iskolapszichológus
Balassa László

Kollégiumi nevelő tanár, közoktatási vezető, történelem, német középiskolai tanár

 

Fejes Anna - mb. kollégiumi vezető

mb. kollégiumi vezető

Czikkely Márton
Fogadó óra: minden szerdán 2. óra
Szecsődy Péter

kollégiumi nevelő tanár

Antics Katalin

kertész szaktantárgyak

Fogadóóra: minden csütörtök 6. óra

Bujdosó Tünde

kertész szaktantárgyak

Fogadóóra: minden hónap első péntek 5. óra

Csollány Emőke

testnevelés

Fogadóóra: minden hétfő 2. óra

Gállné Karkusz Mária

Angol nyelv

Fogadóóra: minden hónap első kedd 4. óra

Kovács István

földmérő szakmai tantárgyak

Fogadóóra: minden hónap első hétfő 4. óra

Támogatóink

 elte-fuveszkert 81 x 81borhymini  logo face

Kiemelt támogatónk Mészáros József KASZK műszaki tanácsadó, aki több értékes növény örökbefogadásával lehetővé tette új honlapunk létrehozását. Köszönjük!

Kapcsolat

Tagintézményi OM azonosító: 035385
Telephely kód: 003
1149 Budapest, Mogyoródi út 56-60.

Telefon: +36-1-273-2741  /  Fax: +36-1-273-2744
E-mail: titkarsag@vmszki.hu

Igazgató: Pintér Karolina

www.vmszki.hu

FM KASZK Varga Márton Kollégium / 1149 Budapest, Mogyoródi út 56 – 60.

Telefon: +36 (1) 273-2741